Diecast modelcilere,ideal ürün Atlas Eco taş motoru (A-101mağazalarında 49 Lira)

indir

Diecast model restorasyon tutkusu olanlara oldukça cazip bir ürün olduğu için paylaşmak istedim, bu tür küçük aletler restorasyonla uğraşanların olmassa olmazlarıdır, taş motoru aletler ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz ve zaman olarakta size büyük avantajı olacaktır.

Verilen ekstra aparatlara, parlatıcı sünger takabilirsiniz, zımpara takabilirsiniz, bir marangoza yaptıracağınız aletin aparat bölmesine güzel bir destek taptırıp, her parça üzerinde istediğiniz gibi çalışabilirsiniz !

Yada el dremelleri hassastır ve çabuk bozulurlar, taş motorunun gücünden mekanik el dremellerini senelerce sorunsuz kullanabilirsiniz, 5 senede arkadaşınız belkide 5-6 tane yeni dremel alır oysaki siz bu taş moturunun gücüyle dremelinizi en üst kalitede ve sorunsuz kullanabilirsiniz.

Hatta ahşap restorasyon yada oyma işlerine meraklı olan amatörler içinde oldukça cazip bir seçenektir, piyasada satılan bir dremel alıp, taş motorunun gücü sayesinde inanılmaz oymalar yapabilirsiniz yada hat sanatı ortaya çıkarabilirsiniz.

Fırsat buldukça böyle avatşalı ürünlere paylaşmaya çalışacağım.

Tarih: 05 02 2013
Üst kategori: Hobi - Özel merak, Kampanyalar
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.