Cinler hakkında gerçekler, sohbet

Site Arkadaşımdan Andy1’den rica ettim bu konular hakkında yazılarımı paylaşmak için, ilgi görürsede paylaşmaya devam etmeye çalışırım.

Öncelikle konu başlığındaki örnekle başlamak isterim.

Cinler nedir, varmı yokmu, gibi gereksiz tartışmalara dahi girmek abesle iştigaldir, cinler var ve aynen bizim gibi hayatlarını sürdürler, evlenirler, yerler içerler çalışırlar, kısaca İnsanlarla aynı paralelleikte bir hayat sürerler, bazı Hocalar var tvlerde çıkıp yoktur diyen, yoktur diyen Adamı ciddiye dahi almayın.

Bu arada ciddiye almayın derken bazı İslam Alimleri bu konulara asla değinmezler, çunki bazı cahiller kötü amaçlarla bu ilmi kullanabilirler, oysaki Cinler asla kötü değildir hatta aralarında öyle Din Alimleri yaşarki inanamazsınız, Namaz kılanlardan tutun kısaca İnsanlarla nerdeyse aynı işleri yaparlar.

Peki ama neden görülmüyorlar aslında görmemeniz hayrınızadır, çunki baş etmeniz mümkün olmayan panik hallerine düşebilir yada normal hayatınızı mahvedebilirsiniz, gerekte yok zaten merakı olanlarada tavsiyem işinizle meşgul olun.

Diyebilirsinizki, Cinci hocalar var, var doğrudur ama birde onlara yaşadıkları hayatı sorun, hayatı yaşamıyorlar aslında cinler onlara her türlü korkuyu ve tehditi yaşatıyor, dedim ya cinlerle uğraşmak ciddi manada büyük bir İlim bilgi ve kültür gerektirir, cahillerin işi asla değildir, bazı Cinciler var sizlere sırlarını paylaşsam inanın şok olursunuz, çunki cinler kötülükle bilgi edinen bu Hocaları kollarlar ve şuna inanın intikamları inanılmaz derecede şiddetli olur ve bu Cinlerle uğraşan Hoca ilede kalmaz tüm Ailesi ve gelecek kuşaklarına kadar devam edecek bir kan davasına dönüşür, genelde bu Ailelerin tüm fertleri için geçerlidir.

Çunki bazı Hoca denilen şahıslar bu Cinlere tehditle inanılmaz kötülükler yaptırıyor bakın, tehdit derken bazı Hocalar para uğruna herşeyi denerler, fazla detay vermiyorum anlayan anlamıştır zaten.

Tabiki ben hurafeleri konuşmak istemiyorum, bu başlı başına bir bilimdir, İslamda sadece var olan birşey değildir, tüm kutsal kitaplarda gerçekliğinden bahsedilir hatta, pagan Dininde senenin belli günlerinde törenler kutlamalar yapılır, ama bu Türkiyede sanıldığı gibi değildir.

x

Bu günlük kısa bir tanışma amaçlı yazı oldu, sohbetimize ilgi olursa devam ederiz.

Saygılarımla

 

Tarih: 10 01 2013
Üst kategori: LCD - plazma önerileri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.