Beşiktaş Fikret Orman Kalitesi ve Diğerleri

images

Futbol bu kadar kirlenmişken, bir Adam ortaya çıkıyor tek isteği temiz bir Spor hayali tüm branşlarda.

Diğer takımların yöneticilerine bakıyorum ve utanıyorum gerçek manada utanıyorum, Türkiyenin önde gelen isimlerinin çirkin pervasız umursamaz, kin nefret kokan ucuz birilerine yamanma çabalarını gördükçe, utanmanın ötesinde tiksiniyorum.

İki kulup, Ünlü iş Adamları, konu ise ”TÜKÜRÜK” böyle iğrençlik olabilirmi?

İspanyada Futbolcu Tükürdüğünü kabul ediyor ve televizyonlar önünde tüm Ülkeden özür diliyor, özellikle Çocuklardan ve Gençlerden yaptığının ne kadar rezil ve utanmazlık olduğunuda net belirterek, özürünü sunuyor.

Türkiyede ise, olay o kadar üzücü ve rezil bir hale geldiki, Özür dileyeceklerine, iki futbolcunun utanmazlığının tükürüğünün altında kayboluyorlar, bundan daha utanılacak birşey varmı, sözde Türkiyenin spor Adamları yöneticiler, iki futbolcunun Tükrüğünün içinde boğuluyorlar ve halen konuşabiliyorlar.

Tükürülen Hakem ne acıdırki Kurban edildi !

Tükürülen Gencecik Futbolcu Kurban edildi !

Gerçek ne biliyormusunuz ilk defa ben yazıyorum, Basının kalemleri yazmaya cesaret edemezler !

Melo ve Meireles, Aziz Yıldırım ve Ünal Aysal’ın tam suratlarının ortasına  tükürdüler ama onlar halen farkında değiller, ve halen suratlarında o tükürüğüde göremiyorlar !!!!!

Tüküren iki utanmaz ve onların sözde yöneticileri ise halen konuşuyorlar utanmıyorlarda, hiçmi kendi konuştuklarını dinlemiyorlar bu kadarmı umursamaz ve sorumsuzlar, malesefki halen konuştuklarına göre, o tükürük bu Adamlara bir hayli eğlenceli gelmiş olmalıki halen susmuyorlar.

FenerBahçe ve Galatasaray asırlık devler ama birileri bu asırlık Çınarların dibini oymaya devam ediyorlar ne için popülizm ve kendi egolarını tatmin için, ne tükürülen Hakem önemli neden tükürülen Gencecik Futbolcu, tek önemli olan Holiganlarına şirin görünmek için ellerinden gelen her türlü umursamazlığı devam ettirmeyi marifet sayıyorlar.

Sayın Fikret Orman ne yapıyor?

Gerçek Adam duruşu sergiliyor, muhatap olmuyor zaten kimle muhatap olacak, tükürük yarışına girenlerlemi, zaten mideside kaldırmaz, böylede Beyefendi bir İnsan.

Yazımı okuyup Beşiktaş taraftarısın diye düşüneler var ise hayır, Fenerbahçe taraftarıyım hemde Aileden gelen en az 100 senelik bir geçmişinde devamıyım, bugünki yöneticilerdende çok daha fazla Fenerbahçeliyim fakat Fikret Ormana olan sevgimi hak eden 1 tane dahi Fenerbahçe yöneticisi olmadığınıda net belirtiyorum !

Yüzüne tükürülen Hakemimiz ve Gencecik Futbolcu evladımızın (Aslında o iki futbolcu Bizlerin suratına tükürmüştür) hayat boyunca yaşayacakları üzüntüyü düşünemeyecek kadar umursamazların olduğu bir dönemi yaşıyoruz.

Fikret Orman gibi İnsanlar lütfen Futbola el atın, küsmeyin çekilmeyin, sizler çekilirseniz geride kalırsanız bugünki Şiddetle beslenenler, Kulupler arasındaki nefretin her geçen gün artarak devam etmesine ciddi desteklerini sürdürecekler.

TrabzonSpor ve Fenerbahçe arasındaki gerilimi yaratanlar ortada, Şenol Güneş gibi tek kelimeyle Baba ve Öğretmen sevgisini herkese yansıtan bir İnsan Trabzonsporun başından zorla koparıldı, sizce bunlar tesadüfmü?

Bir tarfta Beyfendi iki İnsan, Şenol Güneş ve Ertuğrul Sağlam asla kalitelerinden ve efendiliklerinden ödün vermeyen her zaman taraflı tarafsız herkese ortak sevgisini sunan bu İnsanlar, neden işlerinden oldular acaba?

Fikret Orman gibi İnsanlarımız lütfen,

Gençleri sahipsiz bırakmayın, Fikret Orman’ı tek başına kurtlar sofrasında yanlızlığa itmeyin, sizler bu Ülkenin şuan ihtiyaç duyduğu gerçek dineamiklersiniz, Futbola ve Gençlere sahip çıkın.

Saygılarımla

Andy Swezniak

Tarih: 09 02 2013

Yorum yapma kapalı.