Bağkur,Halkı Devlete karşı kışkırtan kurum.

x

Öncelikle Bağkur’un hizmet anlayşından bir şey anladım, Bağkur her halde AKp’ye karşı ciddi bir tavır almış, diğer türlü bir kurum Halka bu kadar nasıl zorluk çıkartıyor anlayamıyorum.Engelli bir İnsan olarak raporlarımı verdiğim halde sanki bu kurum verilen raporları dahi okumadan zevk için, rapor al dediği hastaneyide tanımıyor, sizin sağlığınıza en ufak saygı göstermeden hayat riski  varmı demeden, sizi daha uzak bir hastaneye göndermeyi kendilerince zevke dönüştürmüşler. Bağkur net olarak Halka eziyeti hizmet haline getirmiş. Benim gibi Engelli İnsanlara bunu yapıyorlarsa diğer sağlıklı İnsanları düşünmek bile istemiyorum.

Bağkur yönetimi okursada beni fanatik sanmasınlar, AKP Düşmanlığı dedim bu cümleyi bana siz kurdurtuyorsunuz, başka türlü Devlet tanımayan tutumunuzun altındaki sebebi bilemem,, yada Vatandaşa böyle yapalımki AKP bunun bedelini ödesin der gibi bir hizmet anlayışı var. Devlet Devletin diğer kurumunu neden tanımaz bilemiyorum.

Bağkur Doğuda bu uygulamaları yapıyorlarsada Terör Örgütüne gönüllü yaratmada fazlası ile başarılı olmuştur sanıyorum. Çunki Devletinizden nefret edecek hale getiriyorlar.

Bağkur gibi Halka eziyeti görev olarak üstelenmiş bir kurumu Hükümet halen neden tutar ve iş yapmayan binlerce çalışana neden maaş öder anlamak imkansız. Bağkur inanılmaz Devlete karşı kışkırtırcasına hizmetleri varki Bağkur ile yüzleşince Devlet Düşmanı olarak çıkma şansınız inanılmaz yüksek olacaktır.

Bu tür kurumlar Türkiye için artık bir yük, çalışmayan sadece Vatandaşa eziyeti hizmet sanan zihniyet kadrosu her türlü agresifliği ve zorluğu İnsanlara yaşatmaktan keyif alır bir hizmet anlayışına dönüşmüş.

Defalarca Bağkuru, Başbakanlığa ve Cumhur Başkanlığına şikayet etmemize rağmen tuaf şekilde muhatap olduğumuz Bimer çalışanları sanki Bağkur sözcülüğüne dönüşmüş ve Bağkuru korumak için sanki özel bir emir almışlar. Başbakanlık her halde bu durumu net biliyorki bu kurum ve çalışanlarına karşı koruyuculuk üstlenmiş.

Bimer aradıktan sonra Bağkur çalışanı kendisinden o kadar emindiki, bizi şikayet etmişsin, istediğin yere şikayet edebilirsin deyip telefonu yüzümüze kapatacak kadarda umursamaz, hem Halkın parası ile Maaş al hemde Halkın üstünde tut kendini böyle çalışanları şikayet etmekte anlamsız hale gelmiş, bu Memurlar hakkında Hükümet çalışanları en ufak bir zahmette bulunupta şikayeti dahi ciddiye almıyorlar.

Biz Engellilere yapılan bu Bilincli Düşmanlığı görünce şunu anladım, kimi kime şikayet ediyorsun, Bimer Başbakanlık çalışanı umursamazlıkta sınır tanımıyor, Başbakan yetki vermiş olmalı yoksa bir çalışan bu kadar umursamaz olması imkansız.

Engelli bir İnsan olmama rağmen, Bağkur’un net Düşmanca tavrı hatta tavrı boş verin net yazıyorum, Bağkurun Devlet tanımayan tavrına şahid olmuş biriyim. Bir kurum düşünün sanki Türkiye Düşmanı ve Vatandaşlara karşı soy kırıma girişmiş gibi, Devlet hastanesinden rapor getir diyen kurum, Alay edercesini 2 rapordan sonra tekrar rapor getir demesindeki amaç belli.

Soruyorum Devlet kurumunun, Doktorunu Hastanesini Raporunu tanımayan, resmi görevlilerin imzalarını tanımayan bir kuruma ne denir?

Ben söyleyebilirim ya Bağkur üst yönetimi AKP’ye karşı bilerek Vatandaşı Devlete karşı kışkırtıyor her zorluğu bilerek yapıyorlar yada, Devlet diyorki sen Vatandaşı elinden gelen zorluğu eziyeti yap ben Arkadayım, başka bir açıklmasınıda göremiyorum.

Engelli ve sokağa çıkamayan biri olarak, net yazıyorum Bağkur sayesinde Ülkemden nefret eden birisi haline geldim, bunuda yaptıran Bağkur yönetimi ve çalışanlarıdır.

Engelli biri olarak inanın, gücüm olsa Bağkur uygulamaları sayesinde, ya Devlet Düşmanı olurdum yada Lanet edip başka bir Ülkeden sığınma hakkı isterdim, bana yapılan net olarak işkencedir, beni Öldürmek ister gibi alay edercesine, yürüyemiyorsan kalbin çalışmıyorsa, Belediyeden yardım al diyen bir Bağkur, iftira değildir konuşma kayıtlarım araştırılırsa net olarak gerçekleri yazdığım anlaşılır.

Net olarak yazıyorum, ileri dercede Kalp kası hastası olarak net raporlarla bellidir, Bağkur sayesinde almam gereken Kalp ilaçlarımı alamıyorum. Devletime karşı Lanet ettirecek hale getirdiler.

Saygılarımla

Gökhan Malkoç

Tarih: 04 05 2013
Üst kategori: Sağlık-İlaç-Öneriler, Şikayet - Eleştiri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.