Avrupa’da Fiber İnternette inanılmaz rekabet

Uzak doğulu firmalardan, Fiber İnternet atağı yayılmaya başladı,SingTel, StarHub ve M1 gibi dev sunucular, özellikle yeni paketleri ile şuanda, Avusturlaya, Malezya, Japonya’da ucuz İnternet paketleri ile, rakiplerini zorlamaya başladılar.

1000 Mbit’lik özel paketleri ise inanılmaz seçenekler sunuyor, nerdeyse herkese özel İnternet satmaya başladılar, yani Okullar, yada kişisel kullanıcılar, Firmalar bu paketlerin cazipliği karşısında, şuanda oldukça memnunlar.

2015 yılında ise, tüm Dünya’da çok daha farklı bir Fiber İnternet rekabetini görmek zor değil değil, Uzakdoğulu Şirketlerki Samsung’ta dahil çok ama çok enteresan teknolojik yenilikleri şimdiden ürünlerine eklemeye başladılar.

Yakında alacağınız televizyonla birlikte, Samsung İnternet paketi ile karşılaşırsanız sakın şaşırmayın, Samsung bunun ilk ip uçlarınıda yeni Oled ve Led televizyonlarında verdiler.

Kısaca İnternet artık Dünya çapında bir rekabetide evlere getirecek gibi duruyor, Fiber İnternetin artık sınır tanımaması bakalım nasıl farklı sorunlarıda beraberinde getirecek bilemiyoruz.

Avrupa’nın İnternette Uzak doğulu rakipleri ile mücadelesi ise çok zor görünüyor, elbetteki Uzak Doğulu firmalar Avrupanın Rekabet kurullarını aşabilirlermi bilemiyorum, Çin Teknolojik ürünlerinin tüm kısıtlamalara rağmen, Avrupa Rekabet kurullarını kolayca aşıp, Avrupa piyasalarında pazar paylarının büyüdüğünü düşürünürsek, Fiber İnternette kullanıcıları çok farklı süprizlerin beklediğinide, düşünmeden edemiyoruz.

2015 Senesi Avrupa için çok farklı olacak, Uzak Doğulu firmaların inanılmaz cazip, fiyat ve hizmet kolaylıkları bir çok firmayı şimdiden iştahlandırmış durumda.

Tarih: 04 04 2012
Üst kategori: Şirket haberleri
Alt kategori:

Yorum yapma kapalı.